![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lactose | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2006
Location: Israel
|

| 20 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 97 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 25 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |