![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lafar | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2009
Location: Poland
|
|
Bio: Movie maniac!
| |

| 85 | Pixels (2010) - Apr 19, 2011 |
| 95 | Amélie (2001) - Apr 19, 2011 |
| 65 | Along Came Polly (2004) - Apr 19, 2011 |
| 50 | Alone in the Dark (2005) - Apr 19, 2011 |
| 75 | Alexander (2004) - Apr 19, 2011 |
| 50 | Airheads (1994) - Apr 19, 2011 |
| 85 | Agora (2009) - Apr 19, 2011 |
| 90 | Adam's Apples (2005) - Apr 19, 2011 |
| 85 | Across the Universe (2007) - Apr 19, 2011 |
| 50 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |