![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lane | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2011
Location: Brazil
|

| 94 | Downfall (2004) - Nov 03, 2011 |
| 70 | Valkyrie (2008) - Nov 03, 2011 |
| 10 | Transformers (2007) - Nov 03, 2011 |
| 89 | Billy Elliot (2000) - Nov 03, 2011 |
| 89 | Blood Diamond (2006) - Nov 03, 2011 |
| 93 | Ben-Hur (1959) - Nov 03, 2011 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Nov 03, 2011 |
| 80 | Armageddon (1998) - Nov 03, 2011 |
| 85 | Australia (2008) - Nov 03, 2011 |
| 89 | Avatar (2009) - Nov 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |