![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Langas | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: El Salvador
|

| 92 | A Few Good Men (1992) - Jan 13, 2011 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 13, 2011 |
| 92 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 13, 2011 |
| 91 | District 9 (2009) - Jan 13, 2011 |
| 93 | Chinatown (1974) - Jan 13, 2011 |
| 90 | Scarface (1983) - Jan 13, 2011 |
| 95 | Scent of a Woman (1992) - Jan 13, 2011 |
| 93 | Citizen Kane (1941) - Jan 13, 2011 |
| 90 | Unforgiven (1992) - Jan 13, 2011 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Jan 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |