![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Langete | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2009
Location: Vilnius, Lithuania
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Walk the Line (2005) - Jan 30, 2012 |
| 80 | Shrek the Third (2007) - Jan 30, 2012 |
| 75 | The Adjustment Bureau (2011) - Jan 30, 2012 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Lilya 4-Ever (2002) - Jan 30, 2012 |
| 40 | The Forgotten (2004) - Jan 30, 2012 |
| 95 | Psycho (1960) - Jan 22, 2012 |
| 50 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Jan 22, 2012 |
| 85 | Changeling (2008) - Jun 19, 2011 |
| 85 | Dark City (1998) - Jun 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |