![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lara Roxo | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2011
Location: Taubaté, Sâo Paulo, Brazil
|

| 90 | The Godfather (1972) - Mar 12, 2011 |
| 90 | The Shining (1980) - Mar 12, 2011 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - Mar 12, 2011 |
| 85 | Snatch (2000) - Mar 12, 2011 |
| 85 | Juno (2007) - Mar 12, 2011 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Mar 12, 2011 |
| 90 | Waking Life (2001) - Mar 12, 2011 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 12, 2011 |
| 90 | Fight Club (1999) - Mar 12, 2011 |
| 80 | Closer (2004) - Mar 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |