![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Laraste | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2005
|

| 60 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 55 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Boogie Nights (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Booty Call (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |