Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LargoDominus
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
88 The Sixth Sense (1999) - Mar 26, 2010
40 The Pink Panther (2006) - Mar 26, 2010
90 Batman (1966) - Mar 26, 2010
65 Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 26, 2010
82 The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 26, 2010
70 Scream (1996) - Mar 26, 2010
40 The Nutty Professor (1996) - Mar 26, 2010
75 The Mummy Returns (2001) - Mar 26, 2010
80 The Exorcist (1973) - Mar 26, 2010
70 Alexander (2004) - Mar 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LargoDominus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?