![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Larry | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |
| 90 | Clueless - Oct 21, 2007 |
| 100 | The Last Samurai - Oct 21, 2007 |
| 75 | A League of Their Own - Oct 21, 2007 |
| 90 | True Lies - Oct 21, 2007 |
| 80 | Saved! - Oct 21, 2007 |
| 100 | Private Parts - Oct 21, 2007 |
| 100 | Spider-Man 2 - Oct 21, 2007 |
| 100 | Pee-wee's Big Adventure - Oct 21, 2007 |
| 85 | Dodgeball: A True Underdog Story - Oct 21, 2007 |
| 100 | The Karate Kid - Oct 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,536,000 Movie Rankings and Counting... |