![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lasers | |
![]() |
Movie Buff - 348 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 85 | The Truman Show (1998) - Jan 02, 2009 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 02, 2009 |
| 82 | Trainspotting (1996) - Jan 02, 2009 |
| 94 | Amadeus (1984) - Jan 02, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Jan 02, 2009 |
| 88 | Blade Runner (1982) - Jan 02, 2009 |
| 84 | Capote (2005) - Jan 02, 2009 |
| 88 | L.A. Confidential (1997) - Jan 02, 2009 |
| 92 | The Shining (1980) - Jan 02, 2009 |
| 87 | Paths of Glory (1957) - Jan 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |