Laufazer

laufazer
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% Girl with a Suitcase (1961) - Rated 12 Jan 2013
96 92% Rocco and His Brothers (1960) - Rated 12 Jan 2013
80 48% Lola (1961) - Rated 12 Jan 2013
88 66% Pickpocket (1959) - Rated 12 Jan 2013
88 66% The Earrings of Madame de... (1953) - Rated 12 Jan 2013
90 73% Mouchette (1967) - Rated 12 Jan 2013
96 92% Nights of Cabiria (1957) - Rated 12 Jan 2013
95 86% Children of Paradise (1945) - Rated 12 Jan 2013
80 48% Braveheart (1995) - Rated 12 Jan 2013
82 54% Good Will Hunting (1997) - Rated 12 Jan 2013