![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Laundry | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: St. Clair Shores, Michigan, USA
|

| 90 | Crash (2005) - Jan 24, 2010 |
| 85 | Waltz with Bashir (2008) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Boogie Nights (1997) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Clerks II (2006) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Helvetica (2007) - Jan 24, 2010 |
| 45 | Ninja Assassin (2009) - Jan 24, 2010 |
| 80 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Jan 24, 2010 |
| 50 | Where the Wild Things Are (2009) - Jan 24, 2010 |
| 85 | Up in the Air (2009) - Jan 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |