![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Laura2812 | |
![]() |
Film Freak - 961 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: London, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Moneyball (2011) - Jan 02, 2012 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 02, 2012 |
| 80 | The Lady from Shanghai (1947) - Jan 02, 2012 |
| 75 | The Devil's Double (2011) - Jan 01, 2012 |
| 75 | The Heiress (1949) - Jan 01, 2012 |
| 80 | Carnage (2011) - Dec 30, 2011 |
| 70 | The Iron Lady (2011) - Dec 30, 2011 |
| 80 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Dec 30, 2011 |
| 60 | The United States of Leland (2003) - Dec 30, 2011 |
| 50 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |