![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Laura Liz | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2011
Location: USA
|

| 80 | Walk the Line (2005) - Jan 09, 2011 |
| 80 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Jan 09, 2011 |
| 100 | Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Jan 09, 2011 |
| 80 | 50 First Dates (2004) - Jan 09, 2011 |
| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 09, 2011 |
| 80 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jan 09, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 09, 2011 |
| 90 | While You Were Sleeping (1995) - Jan 09, 2011 |
| 80 | May (2002) - Jan 09, 2011 |
| 100 | Benny & Joon (1993) - Jan 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |