![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LaurenBauren | |
![]() |
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: Canada
|

| 80 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Scorpion King (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Scooby-Doo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 68 | 40 Days and 40 Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Big Fat Liar (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |