Laverne

laverne
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2012
Location: Cape Town, South Africa, South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 36% Team America: World Police (2004) - Rated 12 Apr 2012
85 36% High School Musical (2006) - Rated 12 Apr 2012
85 36% The Princess Diaries (2001) - Rated 12 Apr 2012
90 71% The Wild (2006) - Rated 12 Apr 2012
90 71% Brother Bear (2003) - Rated 12 Apr 2012
90 71% Peter Pan (2003) - Rated 12 Apr 2012
88 52% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 12 Apr 2012
80 19% Happy Feet (2006) - Rated 12 Apr 2012
90 71% Night at the Museum (2006) - Rated 12 Apr 2012
90 71% Mr. Bean's Holiday (2007) - Rated 12 Apr 2012