Lawand

lawand
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2011
Location: Syria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 61% The Fountain (2006) - Rated 18 Feb 2011
90 47% There Will Be Blood (2007) - Rated 18 Feb 2011
80 28% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Feb 2011
80 28% Children of Men (2006) - Rated 18 Feb 2011
90 47% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 18 Feb 2011
70 15% Downfall (2004) - Rated 18 Feb 2011
90 47% Moon (2009) - Rated 18 Feb 2011
90 47% Black Swan (2010) - Rated 18 Feb 2011
100 81% 12 Angry Men (1957) - Rated 18 Feb 2011
100 81% Avatar (2009) - Rated 18 Feb 2011