![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Layneriffic | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2006
Location: Canada
|

| 54 | Mission: Impossible 2 (2000) - Feb 05, 2007 |
| 49 | Hulk (2003) - Feb 05, 2007 |
| 33 | Envy (2004) - Feb 05, 2007 |
| 74 | Signs (2002) - Feb 05, 2007 |
| 71 | Judge Dredd (1995) - Feb 05, 2007 |
| 92 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 05, 2007 |
| 36 | The Matrix Revolutions (2003) - Feb 05, 2007 |
| 90 | Shrek (2001) - Feb 05, 2007 |
| 89 | Matchstick Men (2003) - Feb 05, 2007 |
| 25 | Hocus Pocus (1993) - Feb 05, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |