![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LeChef | |
![]() |
Movie Buff - 306 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2012
Location: Germany
|

| 73 | 13 Semester (2009) - May 03, 2012 |
| 84 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 01, 2012 |
| 65 | A Hard Day's Night (1964) - Feb 14, 2012 |
| 76 | The Descendants (2011) - Feb 14, 2012 |
| 10 | Loser (2000) - Jan 16, 2012 |
| 23 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Jan 16, 2012 |
| 67 | Kingdom of Heaven (2005) - Jan 16, 2012 |
| 25 | Police Academy (1984) - Jan 12, 2012 |
| 75 | Executioners from Shaolin (1979) - Jan 12, 2012 |
| 84 | Judgment at Nuremberg (1961) - Jan 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |