Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LeMaktura
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2011
Location: Budapest, Pest, Hungary
Recent Rankings
87 Never Let Me Go (2010) - Mar 10, 2012
98 Black Swan (2010) - Mar 10, 2012
98 Stanno tutti bene (1990) - Mar 10, 2012
87 Funny Games (1997) - Mar 10, 2012
99 The Shining (1980) - Mar 10, 2012
100 Pulp Fiction (1994) - Mar 10, 2012
71 Chocolat (2000) - Mar 10, 2012
78 American Pie 2 (2001) - Mar 10, 2012
100 Psycho (1960) - Mar 10, 2012
99 Thank You for Smoking (2006) - Mar 10, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LeMaktura. Why not go rank more films, then come back and check it out again?