Le_Piper

lepiper
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 15% The Nine Lives of Fritz the Cat (1974) - Rated 05 Aug 2013
70 15% Fritz the Cat (1972) - Rated 05 Aug 2013
79 27% The Shining (1980) - Rated 05 Aug 2013
80 39% Full Metal Jacket (1987) - Rated 05 Aug 2013
80 39% The Birds (1963) - Rated 05 Aug 2013
85 55% Prometheus (2012) - Rated 05 Aug 2013
55 5% The Avengers (2012) - Rated 05 Aug 2013
1% S. Darko (2009) - Rated 05 Aug 2013
95 84% Grizzly Man (2005) - Rated 05 Aug 2013
93 77% Ninja Scroll (1993) - Rated 05 Aug 2013