Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LeShrimp
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
70 T8 Dead Ringers (1988) - May 20, 2013
30 T4 The Dead Zone (1983) - May 20, 2013
71 T8 eXistenZ (1999) - Mar 08, 2013
75 T9 Fargo (1996) - Jan 30, 2013
50 T5 Breathless (1960) - Nov 16, 2012
55 T6 Art School Confidential (2006) - Nov 16, 2012
80 T10 Office Space (1999) - Jun 07, 2012
92 T10 Angel's Egg (1985) - Mar 15, 2012
55 T6 High Fidelity (2000) - Dec 05, 2011
70 T8 The Swimmer (1968) - Dec 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LeShrimp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?