![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Le Castor | |
![]() |
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2009
Location: France
|

| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - May 26, 2012 |
| 90 | Howl's Moving Castle (2004) - May 26, 2012 |
| 40 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - May 26, 2012 |
| 90 | Rear Window (1954) - May 26, 2012 |
| 95 | Spirited Away (2002) - May 26, 2012 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - May 26, 2012 |
| 70 | Jean de Florette (1986) - May 26, 2012 |
| 80 | Intouchables (2011) - May 26, 2012 |
| 85 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - May 26, 2012 |
| 90 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - May 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |