![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Le Singe | |
![]() |
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2010
Location: baton rouge, louisiana, USA
|

| 87 | A History of Violence (2005) - Jul 05, 2011 |
| 93 | Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Jul 03, 2011 |
| 85 | Clockwatchers (1997) - Jul 02, 2011 |
| 75 | Go (1999) - Jul 02, 2011 |
| 10 | Shallow Hal (2001) - Jul 02, 2011 |
| 94 | L.A. Confidential (1997) - Jul 02, 2011 |
| 100 | Black Swan (2010) - Jul 02, 2011 |
| 98 | Walk the Line (2005) - Jun 29, 2011 |
| 85 | The Breakfast Club (1985) - Jun 29, 2011 |
| 85 | Cruel Intentions (1999) - Jun 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |