![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Leakster | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2010
Location: Manchester, Lancashire, UK
|
|
Bio: The Big Lebowski is my favourite movie. The Coen Brothers are my favourite director(s). Nicolas Cage is my favourite actor.
| |

| 85 | A Few Good Men (1992) - Mar 04, 2012 |
| 75 | Spider-Man 3 (2007) - Mar 04, 2012 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Mar 04, 2012 |
| 40 | Patch Adams (1998) - Mar 04, 2012 |
| 75 | Romeo + Juliet (1996) - Mar 04, 2012 |
| 90 | The Mist (2007) - Mar 04, 2012 |
| 80 | 28 Days Later (2002) - Mar 04, 2012 |
| 100 | The Rock (1996) - Jul 16, 2010 |
| 90 | 1408 (2007) - Jul 16, 2010 |
| 90 | Liar Liar (1997) - Jul 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |