Learntoread

learntoread
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2012
Location: Vancouver, British Columbia, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 88% The Fighter (2010) - Rated 03 Sep 2012
60 2% Dreamgirls (2006) - Rated 03 Sep 2012
100 97% Children of Men (2006) - Rated 03 Sep 2012
95 54% Shame (2011) - Rated 03 Sep 2012
70 7% A Dangerous Method (2011) - Rated 03 Sep 2012
79 11% Down to the Bone (2004) - Rated 03 Sep 2012
90 30% Old Joy (2006) - Rated 03 Sep 2012
80 19% The Puffy Chair (2005) - Rated 03 Sep 2012
80 19% Four Eyed Monsters (2005) - Rated 03 Sep 2012
99 88% Drive (2011) - Rated 03 Sep 2012