![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lebowski | |
![]() |
Film Freak - 760 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 19, 2008 |
| 60 | Solaris (2002) - Dec 03, 2008 |
| 68 | Billy Elliot (2000) - Dec 03, 2008 |
| 80 | The Lion King (1994) - Dec 03, 2008 |
| 70 | There's Something About Mary (1998) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Life Is Beautiful (1997) - Dec 03, 2008 |
| 68 | The Goonies (1985) - Dec 03, 2008 |
| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Dec 03, 2008 |
| 58 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Dec 03, 2008 |
| 40 | Die Another Day (2002) - Dec 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |