![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ledger | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2009
Location: UK
|

| 70 | There's Something About Mary (1998) - Oct 11, 2009 |
| 60 | Twister (1996) - Oct 11, 2009 |
| 70 | The Longest Yard (2005) - Oct 11, 2009 |
| 80 | Team America: World Police (2004) - Oct 11, 2009 |
| 85 | 28 Days Later (2002) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Resident Evil (2002) - Oct 11, 2009 |
| 100 | Band of Brothers (2001) - Oct 11, 2009 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Oct 11, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 11, 2009 |
| 95 | Die Hard (1988) - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |