![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LeekSpin | |
![]() |
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2010
Location: Greece
|

| 55 | Planet of the Apes (1968) - Mar 13, 2011 |
| 65 | Up (2009) - Mar 13, 2011 |
| 20 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Mar 13, 2011 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Feb 19, 2011 |
| 75 | Marie Antoinette (2006) - Feb 01, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Feb 01, 2011 |
| 89 | The King's Speech (2010) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Porco Rosso (1992) - Jan 29, 2011 |
| 65 | I Am Legend (2007) - Jan 29, 2011 |
| 45 | Scary Movie (2000) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |