Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Leftie
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2008
Location: Cleveland, OH, USA
Recent Rankings
73 Blood Work (2002) - Jan 29, 2008
86 Sleepers (1996) - Jan 29, 2008
11 Leprechaun (1993) - Jan 29, 2008
78 School of Rock (2003) - Jan 29, 2008
80 Million Dollar Baby (2004) - Jan 29, 2008
70 The Great Escape (1963) - Jan 29, 2008
78 Stand by Me (1986) - Jan 29, 2008
20 The Blair Witch Project (1999) - Jan 29, 2008
92 Grave of the Fireflies (1988) - Jan 29, 2008
71 Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Leftie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?