Lehaen1

lehaen1
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2010
Location: Limburg, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 74% Black Swan (2010) - Rated 23 Jun 2015
80 50% Groundhog Day (1993) - Rated 23 Jun 2015
80 50% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 15 Jun 2015
60 4% The Guest (2014) - Rated 02 Jun 2015
70 16% Ex Machina (2015) - Rated 02 Jun 2015
90 90% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 21 Mar 2014
70 16% Frozen (2013) - Rated 16 Mar 2014
90 90% 12 Years a Slave (2013) - Rated 10 Mar 2014
80 50% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 04 Feb 2014
85 74% Monsters University (2013) - Rated 04 Feb 2014