![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Leimrak | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2011
Location: USA
|

| 50 | Fight Club (1999) - Feb 05, 2011 |
| 40 | Memento (2001) - Feb 05, 2011 |
| 80 | The Terminator (1984) - Feb 05, 2011 |
| 50 | North Country (2005) - Feb 05, 2011 |
| 50 | Twilight (2008) - Feb 05, 2011 |
| 80 | Dancer in the Dark (2000) - Feb 05, 2011 |
| 70 | Constantine (2005) - Feb 05, 2011 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Feb 05, 2011 |
| 80 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Feb 05, 2011 |
| 75 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |