![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lele80 | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2009
Location: São Paulo, Brazil
|

| 99 | Blood Diamond (2006) - Jun 23, 2009 |
| 99 | The Exorcist (1973) - Jun 23, 2009 |
| 95 | Scream 2 (1997) - Jun 23, 2009 |
| 98 | The Matrix Reloaded (2003) - Jun 23, 2009 |
| 91 | Dr. Dolittle 2 (2001) - Jun 23, 2009 |
| 97 | Liar Liar (1997) - Jun 23, 2009 |
| 100 | The Mask of Zorro (1998) - Jun 23, 2009 |
| 100 | Corpse Bride (2005) - Jun 23, 2009 |
| 97 | Jumanji (1995) - Jun 23, 2009 |
| 99 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |