Lemmi

lemmi
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2008
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Sep 2008
85 64% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 06 Sep 2008
67 21% Click (2006) - Rated 06 Sep 2008
87 73% The Matrix (1999) - Rated 06 Sep 2008
56 10% Stargate (1994) - Rated 06 Sep 2008
79 44% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 06 Sep 2008
76 38% Final Destination 2 (2003) - Rated 06 Sep 2008
74 30% The Grudge (2004) - Rated 06 Sep 2008
85 64% Spider-Man (2002) - Rated 06 Sep 2008
35 1% Hellboy (2004) - Rated 06 Sep 2008