![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lemmiwinks | |
![]() |
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Canada
|

| 77 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - May 10, 2012 |
| 85 | Lost Highway (1997) - May 08, 2012 |
| 88 | The Raid: Redemption (2011) - May 08, 2012 |
| 80 | Raging Bull (1980) - May 08, 2012 |
| 78 | Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - May 02, 2012 |
| 78 | Straw Dogs (1971) - May 02, 2012 |
| 93 | The Best of Youth (2003) - May 02, 2012 |
| 75 | Reign of Fire (2002) - May 02, 2012 |
| 87 | Mulholland Drive (1999) - Apr 26, 2012 |
| 78 | Hunger (2008) - Apr 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |