![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Leo Mandela | |
![]() |
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2010
Location: Brazil
|

| 90 | A Hard Day's Night (1964) - May 31, 2010 |
| 100 | The Nightmare Before Christmas (1993) - May 31, 2010 |
| 45 | Wayne's World (1992) - May 31, 2010 |
| 65 | The Ring (2002) - May 31, 2010 |
| 70 | Bicentennial Man (1999) - May 31, 2010 |
| 45 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - May 31, 2010 |
| 90 | The Crow (1994) - May 31, 2010 |
| 79 | Legends of the Fall (1994) - May 31, 2010 |
| 89 | Reservoir Dogs (1992) - May 31, 2010 |
| 45 | 8MM (1999) - May 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |