![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LeonardoQZ | |
![]() |
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2011
Location: Australia
|

| 98 | La Jetée (1962) - Apr 30, 2011 |
| 70 | The Dark Crystal (1982) - Apr 30, 2011 |
| 67 | How to Train Your Dragon (2010) - Apr 30, 2011 |
| 69 | The Game (1997) - Apr 30, 2011 |
| 69 | K-PAX (2001) - Apr 30, 2011 |
| 70 | Dances with Wolves (1990) - Apr 30, 2011 |
| 89 | The Shining (1980) - Apr 30, 2011 |
| 22 | Event Horizon (1997) - Apr 30, 2011 |
| 49 | The Exorcist (1973) - Apr 30, 2011 |
| 77 | Schindler's List (1993) - Apr 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |