Leonoor88

leonoor88
Member Since: 13 Jun 2013
Location: leiden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 23% George of the Jungle (1997) - Rated 22 Jun 2013
75 27% The Girl Next Door (2004) - Rated 22 Jun 2013
75 27% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 22 Jun 2013
78 34% The Notebook (2004) - Rated 22 Jun 2013
85 58% Titanic (1997) - Rated 22 Jun 2013
91 89% American Beauty (1999) - Rated 22 Jun 2013
81 45% Men in Black (1997) - Rated 22 Jun 2013
90 78% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 22 Jun 2013
83 52% Bowling for Columbine (2002) - Rated 22 Jun 2013
77 33% Hitch (2005) - Rated 22 Jun 2013