LeovR

leovr
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 90% Drive (2011) - Rated 15 Feb 2012
73 73% Titanic (1997) - Rated 12 Feb 2012
73 73% Falling Down (1993) - Rated 12 Feb 2012
61 34% The Ring (2002) - Rated 12 Feb 2012
47 5% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 12 Feb 2012
66 51% Face/Off (1997) - Rated 12 Feb 2012
55 18% Super Size Me (2004) - Rated 12 Feb 2012
67 54% The Recruit (2003) - Rated 12 Feb 2012
75 78% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 12 Feb 2012
61 34% The Beach (2000) - Rated 12 Feb 2012