Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Lermentov
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2009
Recent Rankings
86 City of Hope (1991) - Jun 01, 2009
71 The Wizard of Oz (1939) - Jun 01, 2009
17 Three Kings (1999) - Jun 01, 2009
28 Final Destination 3 (2006) - Jun 01, 2009
38 Slacker (1991) - Jun 01, 2009
28 Le Samouraļ (1967) - Jun 01, 2009
19 The Full Monty (1997) - Jun 01, 2009
39 Elizabeth (1998) - Jun 01, 2009
36 Dog Soldiers (2002) - Jun 01, 2009
59 Another Woman (1988) - Jun 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Lermentov. Why not go rank more films, then come back and check it out again?