![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Leroxx | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Stevenage, Herts, UK
|

| 100 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Spice World (1997) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Stargate (1994) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Jeepers Creepers 2 (2003) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Earth (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Departed (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Battle Royale (2000) - Aug 18, 2009 |
| 0 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |