![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Les_Ismoore | |
![]() |
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 71 | The Godfather: Part III (1990) - Aug 13, 2007 |
| 91 | The Toy (1982) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Animal House (1978) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Fantastic Voyage (1966) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Top Gun (1986) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Seven Days in May (1964) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |