![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LesOs | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: USA
|

| 95 | Primer (2004) - Nov 24, 2008 |
| 50 | Godzilla Versus Disco Lando (1998) - Nov 24, 2008 |
| 94 | Laura (1944) - Nov 07, 2008 |
| 97 | Play Time (1967) - Nov 02, 2008 |
| 90 | Out of the Past (1947) - Nov 02, 2008 |
| 90 | Detour (1945) - Nov 02, 2008 |
| 94 | Sanjuro (1962) - Nov 02, 2008 |
| 84 | Loves of a Blonde (1965) - Nov 02, 2008 |
| 92 | The Day the Earth Stood Still (1951) - Nov 02, 2008 |
| 100 | The Third Man (1949) - Nov 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |