LesterTheMo

lesterthemo
Movie Buff - 418 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2013
Location: Hedmark, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 62% Carrie (1976) - Rated 07 Sep 2013
64 48% The Punisher (2004) - Rated 07 Sep 2013
14 3% Wild Hogs (2007) - Rated 07 Sep 2013
79 81% Bolt (2008) - Rated 07 Sep 2013
1% Old Dogs (2009) - Rated 07 Sep 2013
32 12% The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Rated 07 Sep 2013
64 48% From Paris with Love (2010) - Rated 07 Sep 2013
80 84% Eddie Murphy Raw (1987) - Rated 07 Sep 2013
62 45% Loaded Weapon 1 (1993) - Rated 07 Sep 2013
60 43% Amos & Andrew (1993) - Rated 07 Sep 2013