Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LeticiaOCL
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2011
Location: Recife, Pernambuco, Brazil
Recent Rankings
76 Ocean's Eleven (2001) - Jan 22, 2011
70 Into the Wild (2007) - Jan 22, 2011
82 Ice Age (2002) - Jan 22, 2011
80 Iron Man 2 (2010) - Jan 22, 2011
85 Catch Me If You Can (2002) - Jan 22, 2011
80 Shrek 2 (2004) - Jan 12, 2011
92 Pulp Fiction (1994) - Jan 12, 2011
65 Dirty Dancing (1987) - Jan 12, 2011
80 The Dark Knight (2008) - Jan 12, 2011
70 The Legend of Zorro (2005) - Jan 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LeticiaOCL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?