Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Levande
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: Bromma, Sweden
Bio: Feeling hot hot hot
Recent Rankings
80 Hellboy (2004) - Nov 20, 2009
70 Con Air (1997) - Nov 20, 2009
75 Natural Born Killers (1994) - Nov 20, 2009
95 Lost in Translation (2003) - Nov 20, 2009
75 Man on Fire (2004) - Nov 20, 2009
75 Garden State (2004) - Nov 20, 2009
80 City of God (2003) - Nov 20, 2009
75 American Psycho (2000) - Nov 20, 2009
80 Meet the Parents (2000) - Nov 20, 2009
80 The Dark Knight (2008) - Nov 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Levande. Why not go rank more films, then come back and check it out again?