Lextheone

lextheone
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 23 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
79 64% Guess Who (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 93% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 14 Aug 2007
60 31% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
50 21% Silent Hill (2006) - Rated 14 Aug 2007
86 81% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Aug 2007
45 15% The Haunted Mansion (2003) - Rated 14 Aug 2007
89 89% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
65 40% The Passion of the Christ (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 21% Kindergarten Cop (1990) - Rated 14 Aug 2007