![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Leybick | |
![]() |
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2009
Location: Virginia Beach, VA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Shutter Island (2010) - Sep 26, 2010 |
| 85 | Three Amigos! (1986) - Aug 28, 2010 |
| 75 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 28, 2010 |
| 85 | It's a Wonderful Life (1946) - Aug 08, 2010 |
| 80 | The Wolfman (2010) - Aug 08, 2010 |
| 80 | Who Killed the Electric Car? (2006) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Ghostbusters II (1989) - Aug 08, 2010 |
| 60 | Knocked Up (2007) - Aug 08, 2010 |
| 80 | Contact (1997) - Jan 26, 2010 |
| 60 | Malibu's Most Wanted (2003) - Jan 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |