![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lieschin | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2008
Location: Düsseldorf, Germany
|

| 95 | Lady Vengeance (2005) - Sep 26, 2010 |
| 91 | C.R.A.Z.Y. (2005) - Dec 24, 2008 |
| 87 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Nov 16, 2008 |
| 0 | Home Alone (1990) - Nov 16, 2008 |
| 0 | Richie Rich (1994) - Nov 16, 2008 |
| 74 | Stranger Than Fiction (2006) - Nov 15, 2008 |
| 87 | Remember the Titans (2000) - Nov 15, 2008 |
| 72 | The Holiday (2006) - Nov 15, 2008 |
| 46 | Love Actually (2003) - Nov 15, 2008 |
| 96 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Nov 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |