![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Liger01 | |
![]() |
Movie Buff - 464 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: mesa, Arizona, USA
|

| 84 | Iron Man 2 (2010) - Apr 02, 2011 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 02, 2011 |
| 84 | Cursed (2005) - Apr 02, 2011 |
| 80 | The Animal (2001) - Apr 02, 2011 |
| 88 | Robots (2005) - Apr 02, 2011 |
| 74 | Meet the Spartans (2008) - Apr 02, 2011 |
| 92 | Big Fish (2003) - Apr 02, 2011 |
| 94 | The Chronicles of Riddick (2004) - Apr 02, 2011 |
| 72 | The Blind Side (2009) - Apr 02, 2011 |
| 90 | October Sky (1999) - Apr 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |